Ako stavať múrik

Naša ponuka FIRST MOMENT 2022 je tu práve pre Vás ! Budete prerábať byt alebo vlastníte novostavbu ?

Objednajte si u nás tovar v predstihu a zabezpečte si jeho dostupnosť za nezmenenú cenu pri dodaní. Zrealizujte objednávku a tovar Vám “podržíme“ na našom sklade zdarma zložením iba 20% zálohovej platby. Vyhnite sa nepríjemným situáciám ktoré spôsobuje nedostatok tovaru na skladoch a naplánujte si realizáciu v predstihu. Objednajte si už dnes dlažbu na terasu alebo na okolie bazéna, obklad do kuchyne či do obývačky. Pri objednávke first moment Vám garantujeme , že cena za objednaný tovar sa v roku 2022 nenavýši.

Napriek tomu že náš sklad prírodného kameňa je najväčší na Slovensku , v súvislosti s pandémiou sme sa aj v tomto roku 2021 pasovali s nedostupnosťou tovaru u našich dodávateľov z celého sveta. Za najväčší problém považujeme nedostupnosť prepravných kapacít v lodnej doprave, ktorá bola hlásená z prístavov počas celého roka 2021. Tento nedostatok spôsobil, okrem výpadku niektorých dopytovaných tovarov, tiež extrémne zdražovanie v segmente prepravy tovaru. Následne sa navýšenia cien prepravy prejavili aj v cenách najmä stavebných materiálov na našom trhu. Ako bude tento pre trh nepriaznivý trend pokračovať v roku 2022 nie je ľahké predpokladať. Analytici hovoria o ustálení nepokojných vôd začiatkom jari, čo môže ale tiež nemusí byť v konečnom dôsledku pravda. Nenechávajte preto nákup obkladu alebo dlažby z prírodného kameňa na poslednú chvílľu. Navštívte našu predajňu v Bošanoch alebo si prezrite náš sortiment na našom eshope z pohodlia domova.

Využite aktuálnu zimnú akciu na vybrané druhy tovaru TU

Mramorový obklad do kúpeľne, travertínová dlažba okolo bazéna alebo dlažba na schody z pieskovca môžu byť súčasťou Vášho domova bez zbytočných omeškaní vo Vašom pláne prerábky.

V našej ponuke nájdete širokú škálu obkladov a dlažieb z prírodného kameňa ako aj množstvo dekoračných štrkov a okrúhliakov, nášlapných kameňov a doplnkov do záhrady alebo predzáhradky.

Obklady vo forme samostatných pásikov, lepených panelov a mozaík často používaných v modernej kuchyni alebo v štýlovej kúpeľni. Obklady formátované alebo polygonálne čiže štiepané (nepravidelné tvary) vhodné na sokel domu alebo chaty. Štiepané obklady v malých rozmeroch tzv. drobný obklad využijete ako obklad studne alebo múrika. Formátované obklady od menších rozmerov vhodných na chodbu až po veľkoformáty, ktoré zažiaria úplne všade najmä v obývačke alebo hale. Návod ako lepiť prírodný kameň nájdete TU 

Ponúkame tiež samolepiaci obklad z prírodného kameňa, ktorý je vhodný do interiéru alebo tiež do závetria a zádveria. S týmto obkladom pretvoríte svoj domov rýchlo a jednoducho. Na inštaláciu nepotrebujete ďaľšie lepidlo. Stačí strhnúť fóliu na zadnej strane a obklad pritlačiť na stenu.

Dlažobné kocky známe aj ako mačacie hlavy sú tiež neoddeliteľnou súčasťou našej predajnej ponuky. Využívajú sa od pradávna na zveľadenie prístupových ciest k domu, chodníkov  a nádvorí. Ich pevnosť je neprekonateľná a vydrží stáročia. Ak Vás nezaujme sivá farba , máme pre Vás tiež čiernu alebo červenú kocku zo žuly. Kocky a hranoly z čadiča, obrubníky zo žuly a mnoho iného.

Veľkej obľube sa u našich zákazníkov teší ultratenký kamenný obklad tzv kamenná dyha ( flexistone ). Je neoceniteľným riešením všade tam, kde nie je možné použiť bežný kamenný obklad vzhľadom k jeho vyššej váhe. Kamenná dyha váži len 3kg na  jeden meter štvorcový. To znamená , že ju môžete nalepiť napríklad na sádrokartónové priečky, ktoré by bežný kamenný obklad v hrúbke 2 až 3 centimetre neuniesli. Kamenná dyha s dĺžkou 122cm a výškou 61cm sú zárukou exkluzivity a dominancie v každom interiéry ako aj v exteriéry. Návod a inšpiráciu ako lepiť kamennú dyhu najdete TU.

Stálicou na slovenskom trhu sa stal kamenný koberec , ktorý sa používa na úpravu starých betónových chodníkov , parkovísk, terás. Kamenný koberec tiež spĺňa všetky požiadavky pre okolie bazéna. Je vode priepustný, nie je šmykľavý a počas horúcich dní v lete je príjemný pri chôdzi – nepáli. V ponuke máme rôzne farebné odtiene mramorového kameniva alebo tiež riečneho okrúhliaku. Vždy je na výber viacero veľkostí a spracovaní. Súčasťou kamenného koberca sú epoxidové dvojzložkové živice a okrajové alebo schodiskové lišty. Kamenný koberec zvládne šikovný domáci majster ľavou zadnou. V našej ponuke nechýba regenerácia kamenného koberca. Je to rovnako dvojzložkový epoxid, ktorý má špeciálne vlastnosti a je vyvinutý na obnovu starších kamenných kobercov. Po aplikácii tohto epoxidu bude Váš koberec žiariť ako nový. Pred kúpou sa poraďte s našimi predajcami, s výberom aj s výpočtom Vám radi poradíme u nás na predajni alebo telefonicky.

V našej predajnej ponuke nájdete omnoho viac.  Nechajte sa inšpirovať fotografiami v našej galérii. Prírodný kameň má naozaj všestranné využitie. Ako v interiéry tak v exteriéry. Fantázii sa medze nekladú a pri prírodných materiáloch to platí obzvlášť.

Zavolajte nám a radi Vám s výberom poradíme. Využite našu first moment ponuku ktorou si zabezpečíte dostupnosť tovaru počas roka 2022.

Naše kontatky nájdete TU

Využite aktuálnu zimnú akciu na vybrané druhy tovaru TU

Akcia FIRST MOMENT 2022 platí do vypredania skladových zásob.

Stiahnite si náš katalóg produktov
stiahnuť pdf
Katalóg
Krátka prezentácia našej predajne a skladu.

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám alebo zavolate, radi vám pomôžeme.

Bošany-Baštín

Maloobchod

Chudá Lehota

Veľkoobchod

Prihláste sa pre odber noviniek

Prihláste sa na odber a získajte prehľad o aktuálnych akciách a novinkách úplne zdarma