Firma KAMENTA

Z histórie

Firma KAMENTA pôsobí na slovenskom trhu s prírodným kameňom od roku 2003. Od jej založenia až po dnes je našou hlavnou činnosťou ťažba a spracovanie prírodného kameňa a to najmä Andezitu.

V obchodnej sfére pôsobíme ako veľkoobchod a maloobchod. V snahe ponúknuť zákazníkom čo najširší sortiment importujeme prírodný kameň a výrobky z neho z takmer celého sveta. Okrem európskych krajín importujeme kameň z ázie (Čína, India, Vietnam).

V ostatných rokoch sme sa zamerali na zlepšenie prezentácie v našich predajniach a v súčasnosti u nás návštevník nájde viac ako 500m2 výstavných plôch a vzoriek pre obklady a dlažby. Počas doby nášho pôsobenia sme si vybudovali stabilné miesto na trhu a v súčasnosti naša ponuka predstavuje viac ako 800 druhov a výrobkov z prírodného kameňa.

Orientácia na zákazníka

Snahou našej firmy je ponúknuť zákazníkom široký a kvalitný sortiment obkladov a dlažieb z prírodného kameňa pre využitie v stavebníctve, záhradnej architektúre, pri úprave exteriéru aj interiéru domovov a záhrad.

Dodávky kameňa sa snažíme zabezpečiť bez dlhších čakacích lehôt, čo nám umožňujú naše dostatočné skladové zásoby. Prevažná väčšina našej ponuky je k okamžitému odberu.
Okrem predaja poskytujeme aj konzultácie a poradenstvo pri realizáciách. Na základe individuálnych požiadaviek zákazníka vieme odporučiť efektívne a nami overené postupy, prípadne zabezpečiť kompletnú realizáciu diela.

Ciele a vízie

Hlavným cieľom našej snahy je budovanie dobrého mena firmy Kamenta, ponúknuť zákazníkom čo najlepší predajný a poradenský servis. V ostatných dvoch rokoch sme takmer zdvojnásobili počet ponúkaného sortimentu, čomu sa chceme aj naďalej venovať a prinášať na náš trh nové výrobky a technológie v oblasti využitia prírodného kameňa. V oblasti obchodu chceme nadväzovať nové obchodné partnerstvá a udržiavať dobré vzťahy s každým zákazníkom, tak aby prerástli v dlhoročné partnerstvá.

Stiahnite si náš katalóg produktov
stiahnuť pdf
Katalóg
Krátka prezentácia našej predajne a skladu.

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám alebo zavolate, radi vám pomôžeme.

Bošany-Baštín

Maloobchod

Chudá Lehota

Veľkoobchod

Prihláste sa pre odber noviniek

Prihláste sa na odber a získajte prehľad o aktuálnych akciách a novinkách úplne zdarma