Využite našu zimnú ponuku akciového tovaru

19.11.2021

Prerábate byt alebo dom ?  Prinášame Vám zopár typov ako si ľahko skrášliť Vaše bývanie a zároveň tým zvýšit jeho hodnotu. Pýtate sa ako? Odpoveď je jednoduchá. Použitím prírodného kameňa.

Zopár dôvodov , ktoré Vám pomôžu pri výbere  :

Kameň je vždy originál. Váš sused nebude mať nikdy ten istý kúsok ako Vy.

Kameň  vytvorila príroda. Na rozdiel od betónových imitácií kamenného obkladu , prírodný kameň a výrobky z neho nie sú ekologickou záťažou pre naše životné prostredie.

Kameň dodáva pocit luxusu, je dotykom prírody a nikdy nezostarne, je nadčasový, nepodlieha módnym trendom.

O ďaľších výhodách prírodného kameňa sa môžete viac dočítať v našich článkoch. 

Pripravili sme pre Vás jedinečnú príležitosť výhodného nákupu interiérových obkladov.

Zimná AKCIA 2021

Využite našu ponuku a skrášlite si bývanie. Naše produkty sú jasnou voľbou pri prerábke bytu alebo domu. V ponuke nájdete tovar v najvyššej kvalite za nižšie ceny.  Akcia platí do vypredania zásob . Na vybrané druhy tovaru ponúkame doručenie k Vám domov zdarma !

Kamenný obklad, ktorý vďaka svojej nízkej váhe nalepíte na každú stenu a zároveň dosiahnete originalitu a nadčasovosť . Kamenná dýha.V našej limitovanej ponuke nájdete ultratenký kamenný obklad na stenu tzv. flexistone , ktorý sa často používa ako obklad na stenu do obývačky , kúpeľne alebo kuchyne. Obklad vyniká svojou nízkou váhou, ktorá neprekračuje 3kg/m2 a tiež svojou hrúbkou ktorá sa pohybuje od jedného  do dvoch milimetrov.

     

 

 

 

 

Absolútnou novinkou je samolepiaci kamenný obklad. Je to vylepšená forma ultratenkého kamenného obkladu. Jeho výhodou je ,ako pri bežných ultratenkých obkladoch váha, ale navyše si viete tento obklad nalepiť na stenu bez použitia ďaľšieho lepidla. Jednoducho strhnete ochrannú fóliu na zadnej strane obkladového panelu a pritlačíte na stenu v kuchyni, v obývačke za televízorom alebo v chodbe. Inštaláciu zvládnete svojpomocne a už za pár minút pretvoríte svoj domov na oázu pokoja pre ktorú sú príznačné práve prírodné materiály.

Stálicou v našej ponuke sú obkladové panely. Sú to malé kúsky kameňa, najčastejšie pásiky, lepené do panelu obdĺžnikového tvaru alebo do panelu v tvare písmena Z. Panely majú výhodu , že ich inštalácia je v porovnaní s jednotlivými pásikmi rýchlejšia. Dokonalú prilnavosť na stenu zabezpečí flexibilné lepidlo s označením C2TES1 . Panely je tiež možné využiť ako obklad do kuchyne , haly alebo ako obklad na krb. Mramor, bridlica, kvarcit alebo pieskovec sú základné typy kameňa z ktorých sú panely zhotovené, preto môžeme smelo povedať, že o farebné odtiene nie je v tejto kategórii núdza. Ak hľadáte efektné a rýchle riešenie ako si skrášliť napríklad stenu za televízorom v obývačke , tak kamenný obklad vo forme panelu je pre Vás jasnou voľbou.  Panely Vám teraz prinášame za zvýhodnené ceny.

Obkladové tehličkyktoré už iste poznáte nemusia byť vždy iba betónové alebo pálené. Ponúkame Vám vyšší level – tehličky z prírodného travertínu. Jedná sa o úžasný architektonický prvok , ktorý dodá Vášmu domovu pocit tepla, pohody a príjemnej atmosféry za menej peňazí ako je to pri pálenej tehličke. Prečo je to tak ? Dôvody sú dva. Prvý je ten že travertínová tehlička je lacnejšia oproti pálenej tehličke. Cena na m2 je výhodnejšia. Druhým dôvodom prečo je tehlička z travertínu výhodnejšia ako pálená je ten, že pri nákupe pálenej tehly Vám je predávaný meter štvorcový tehličky vrátane špáry v hrúbke 10 – 15mm. Teda platíte aj za prázdne miesta medzi tehličkami. My predávame poctivý štvorec a tým u nás ušetríte až 13% invetícií. Tým šetríte dva krát. Nakoniec je len na Vás či našu poctivú tehličku nalepíte so špárou alebo bez. Ak sa rozhodnete našu tehličku lepiť so špárou , tak z jedného poctivého metra štvorcového obložíte reálne až 1,13m2 . Samostatné pásiky v tvare tehličky s rozmerom 20 x 7,5 cm a hrúbkou iba 1cm sú ideálnym riešením pri skrášlení príbytku. Najčastejšie sa používajú ako obklad do kuchyne, obklad na barový/kuchynský pult, ako obklad na stenu za postel do spáľne. Je to len na Vašej fantázii. Tehličky Vám ponúkame v rôznych farbách. Každá znich je jedinečná tak ako ju vytvorila príroda.

 

 

 

 

 

 

 

Stiahnite si náš katalóg produktov
stiahnuť pdf
Katalóg
Krátka prezentácia našej predajne a skladu.

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám alebo zavolate, radi vám pomôžeme.

Bošany-Baštín

Maloobchod

Chudá Lehota

Veľkoobchod

Prihláste sa pre odber noviniek

Prihláste sa na odber a získajte prehľad o aktuálnych akciách a novinkách úplne zdarma