Oživte Priestory Vašej Domácnosti s Prírodným Kamenným Obkladom Na Stenu

Prírodný kameň ako obklad na stenu je známy svojou jedinečnosťou, štýlom a dlhovekosťou. Jeho použitie v interiéri dokáže vytvoriť nielen vizuálne pôsobivý, ale aj funkčný a trvácny design. Či už prerábate byt alebo dom, kamenné obklady pridajú vášmu domovu autentický a luxusný vzhľad.

Kamenný Obklad na Stenu do Obývačky :

Obklady z prírodného kameňa v obývačke vytvárajú ústredný bod a pridávajú teplý, pohodlný pocit do priestoru. Môžete sa rozhodnúť pre elegantný travertín, ktorý dodáva jemnú, ale pôsobivú estetiku, alebo pre robustný gneis, ktorý pridáva charakter a drsnosť. Kameň môže byť použitý na akcentovú stenu, okolo krbu alebo ako dekoratívny prvok.

Kamenný Obklad v Spálni :

Kamenné obklady vo spálni pridávajú dotyk luxusu a pokoja. Mramorové obklady môžu vytvoriť elegantný a sofistikovaný vzhľad, zatiaľ čo bridlica alebo vápenec ponúkajú prirodzený a zemný pocit. Kombinácia kameňa a adekvátneho osvetlenia môže vytvoriť útulnú atmosféru, ideálnu pre relaxáciu.

Kamenný Obklad do Chodby :

Chodba je často prehliadaná, pokiaľ ide o dekoráciu. Kamenný obklad na chodbe môže vytvoriť impozantný prvý dojem pre návštevníkov a pridať estetickú hodnotu celému domu. Andezit alebo kvarcit sú vynikajúce voľby pre chodby vzhľadom na ich odolnosť voči opotrebeniu.

Kameň v Kuchyni :

Kuchyňa je srdcom domova a kamenné obklady tu môžu pridať šmrnc a funkčnosť. Kamenné obklady, najmä za sporákom alebo umývačkou, sú nielen praktické (vzhľadom na ľahkú údržbu a odolnosť voči teplu), ale aj esteticky príťažlivé. Mramor, s jeho elegantnými žilkami, alebo travertín, s jeho zemným vzhľadom, môžu byť úžasnými voľbami.

Výhody Použitia Kamenných Obkladov:

  • Trvácnosť: Kameň je extrémne odolný materiál, ktorý vydrží roky bez potreby výmeny.
  • Jedinečný Vzhľad: Každý kúsok kameňa je jedinečný, čo znamená, že váš obklad bude mať osobitý charakter.
  • Ľahká Údržba: Kameň je ľahko udržiavateľný a čistenie je väčšinou jednoduché.
  • Pridaná Hodnota: Kameň pridáva hodnotu k vašemu domovu a je atraktívnym prvkom pre budúcich kupujúcich.

Využite našu ponuku a skrášlite si bývanie. Naše produkty sú jasnou voľbou pri prerábke bytu alebo domu. V ponuke nájdete tovar v najvyššej kvalite za nižšie ceny.  Akcia platí do vypredania zásob . Na vybrané druhy tovaru ponúkame doručenie k Vám domov zdarma !

Pozrite si krátky video-návod kde sa dozviete ako správne aplikovať kamenný obklad na stenu.

Kamenná dyha :

Kamenný obklad, ktorý vďaka svojej nízkej váhe nalepíte na každú stenu a zároveň dosiahnete originalitu a nadčasovosť sa volá Kamenná dyha.V našej limitovanej ponuke nájdete ultra-tenký kamenný obklad na stenu tzv. flexistone , ktorý sa často používa ako obklad na stenu do obývačky , kúpeľne alebo kuchyne. Obklad vyniká svojou nízkou váhou, ktorá neprekračuje 3kg/m2 a tiež svojou hrúbkou ktorá sa pohybuje od jedného  do dvoch milimetrov.

 

Samolepiaci kamenný obklad :

Absolútnou novinkou je samolepiaci kamenný obklad. Je to vylepšená forma ultra-tenkého kamenného obkladu. Jeho výhodou je ,ako pri bežných ultra-tenkých obkladoch váha, ale navyše si viete tento obklad nalepiť na stenu bez použitia ďalšieho lepidla. Jednoducho strhnete ochrannú fóliu na zadnej strane obkladového panelu a pritlačíte na stenu v kuchyni, v obývačke za televízorom alebo v chodbe. Inštaláciu zvládnete svojpomocne a už za pár minút pretvoríte svoj domov na oázu pokoja pre ktorú sú príznačné práve prírodné materiály.

Obkladové panely z kameňa :

Stálicou v našej ponuke sú obkladové panely. Sú to malé kúsky kameňa, najčastejšie pásiky, lepené do panelu obdĺžnikového tvaru alebo do panelu v tvare písmena Z. Panely majú výhodu , že ich inštalácia je v porovnaní s jednotlivými pásikmi rýchlejšia. Dokonalú priľnavosť na stenu zabezpečí flexibilné lepidlo s označením C2TES1 . Panely je tiež možné využiť ako obklad do kuchyne , haly alebo ako obklad na krb. Mramor, bridlica, kvarcit alebo pieskovec sú základné typy kameňa z ktorých sú panely zhotovené, preto môžeme smelo povedať, že o farebné odtiene nie je v tejto kategórii núdza. Ak hľadáte efektné a rýchle riešenie ako si skrášliť napríklad stenu za televízorom v obývačke , tak kamenný obklad vo forme panelu je pre Vás jasnou voľbou.  Panely Vám teraz prinášame za zvýhodnené ceny.

Tehlový obklad z kameňa :

Tehlový obklad ktorý už iste poznáte nemusí byť vždy iba betónový alebo z pálenej hliny. Ponúkame Vám vyšší level – tehličky z prírodného travertínu. Jedná sa o úžasný architektonický prvok , ktorý dodá Vášmu domovu pocit tepla, pohody a príjemnej atmosféry za menej peňazí ako je to pri pálenej tehličke. Prečo je to tak ?

Dôvody sú dva. Prvý je ten že travertínová tehlička je lacnejšia oproti pálenej tehličke. Cena na m2 je výhodnejšia. Druhým dôvodom prečo je tehlička z travertínu výhodnejšia ako pálená je ten, že pri nákupe pálenej tehly Vám je predávaný meter štvorcový tehličky vrátane špáry v hrúbke 10 – 15mm. Teda platíte aj za prázdne miesta medzi tehličkami. My predávame poctivý štvorec a tým u nás ušetríte až 13% investícií. Tým šetríte dva krát.

Nakoniec je len na Vás či našu poctivú tehličku nalepíte so špárou alebo bez. Ak sa rozhodnete našu tehličku lepiť so špárou , tak z jedného poctivého metra štvorcového obložíte reálne až 1,13m2 . Samostatné pásiky v tvare tehličky s rozmerom 20 x 7,5 cm a hrúbkou iba 1cm sú ideálnym riešením pri skrášlení príbytku. Najčastejšie sa používajú ako obklad do kuchyne, obklad na barový/kuchynský pult, ako obklad na stenu za postel do spálne. Je to len na Vašej fantázii. Tehličky Vám ponúkame v rôznych farbách. Každá z nich je jedinečná tak ako ju vytvorila príroda.

 

 

 

Kamenné obklady prinášajú do vášho domova krásu, štýl a funkčnosť. S ich použitím v rôznych miestnostiach môžete vytvoriť jedinečné a pohodlné prostredie, ktoré vydrží roky. Vyberte si kameň, ktorý odráža váš štýl a potreby, a vytvorte priestor, ktorý bude nielen krásny, ale aj funkčný a trvácny.

Poznámka: Pre konkrétne produkty a ponuky, prosím, navštívte Kamenta.sk

 

 

 

 

Stiahnite si náš katalóg produktov
stiahnuť pdf
Katalóg
Krátka prezentácia našej predajne a skladu.

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám alebo zavolate, radi vám pomôžeme.

Bošany-Baštín

Maloobchod

Chudá Lehota

Veľkoobchod

Prihláste sa pre odber noviniek

Prihláste sa na odber a získajte prehľad o aktuálnych akciách a novinkách úplne zdarma