Samolepiaca kamenná dýha Silver Grey na fasáde domu

Predstavujeme Vám absolútnu NOVINKU na našom trhu !

Samolepiaca kamenná dýha alebo tiež 3D panel . Kamenná dyha pozostáva z tenučkej vrstvy prírodného kameňa, ktorá je nanesená na zmesi živíc a sklovlákien. Toto spojenie dáva kameňu flexibilitu, nízku váhu na m2 ( len cca 2-3kg) a jedinečný vzhľad. Samolepiaca kamenná dyha má navyše na zadnej strane nanesenú vrstvu lepiacej hmoty, ktorá je ukrytá pod ochrannou fóliou . Pre je inštaláciu na stenu stačí túto fóliu jednoducho odlepiť a kamenný panel 60 x 15cm je pripravený na aplikáciu na stenu.

Stenu stačí pred lepením dyhy umyť vlažnou vodou a zbaviť ju tým prachu a prípadných nečistôt. Povrch-stena na ktorú sa dyha aplikuje by mal byť teda súdržný, suchý, čistý a pokiaľ možno rovný. Jemné nerovnosti v podklade nie sú problém a dyha ich hravo zakryje. Neodporúča sa aplikácia dyhy na viacvrstvové malovky stien, kde by mohlo dôjsť k odtrhnutiu starej vrstvy malovky od steny. Ideálny povrch na lepenie dyhy je povrch upravený klébrom – lepidlom a napenetrovaný, prípadne aplikujte dyhu (3D panel) priamo omietku.

Upravovať dĺžku tohto panelu je možné silnejšími nožnicami. Pre presnejší a rovnejší rez odporúčame použiť uhlovú brúsku s diamantovým kotúčom.

Výhodou 3D panelu je aj fakt , že Vám nevzniká takmer žiadny odpad, nakoľko každý odrezaný kúsok je možné použiť.

Tak teraz už viete všetko potrebné pre inštaláciu samolepiacej kamennej dyhy. Vaša stena môže byť „nová“ už za pár minút.

Tak poďme na to !  Klik sem 🙂 

Tri jednoduché kroky k novej dekorácii  :

  1. zbavte stenu nečistôt a prachu
  2. odlepte fóliu zo zadnej strany panela
  3. pritlačte panel k stene 

 

Stiahnite si náš katalóg produktov
stiahnuť pdf
Katalóg
Krátka prezentácia našej predajne a skladu.

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám alebo zavolate, radi vám pomôžeme.

Bošany-Baštín

Maloobchod

Chudá Lehota

Veľkoobchod

Prihláste sa pre odber noviniek

Prihláste sa na odber a získajte prehľad o aktuálnych akciách a novinkách úplne zdarma